Szybkie pytanie

Za pośrednictwem poniższego formularza można wysłać każdego rodzaju pytanie bądź uwagę.
Wysłany tekst zostanie doręczony pod adres info@zegary-scienne.pl.

Firma:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Kontrola antyspamowa:

captcha Spróbuj z innym obrazkiem

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Copyright

Wszystkie fotografie, obrazki, dane, informacje, wyniki wyszukiwania i teksty na stronach internetowych podlegających pod BB promo Sp. z o.o. są objęte prawami autorskimi.
Reprodukowanie, kopiowanie, modyfikowanie ich części lub w całości bez pisemnej zgody przedstawiciela BB promo Sp. z o.o. jest surowo wzbronione.
Jakiekolwiek nieuprawnione wykorzystanie, wprowadzanie zmian, kopiowanie, dystrybuowanie lub publiczne reprodukowanie jest rozumiane jako łamanie w/w przepisów i będzie miało konsekwencje prawne.

Znaki towarowe:
Nazwa Nastenne-hodiny.pro i Zegary-scienne.pl jej graficzna postać (logo) są znakiem towarowym firmy BB promo Sp. z o.o.
Wszelkie prawa autorów i właścicieli zastrzeżone.
Kopiowanie całości lub części treści sklepu internetowego www.nastenne-hodiny.pro/pl lub www.zegary-scienne.pl jest surowo wzbronione.
Jakiekolwiek wykorzystanie całości lub części treści sklepu internetowego www.nastenne-hodiny.pro/pl lub www.zegary-scienne.pl jest możliwe tylko i wyłącznie po uprzedniej zgodzie na piśmie firmy BB promo Sp. z o.o. © 2010-2018.

Jakiekolwiek wykorzystanie firm, nazw, znaków towarowych, znaków chronionych, znaków towarowych zastrzeżonych włącznie z ich postacią graficzną, których firma BB promo Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem w Czechach i na Słowacji (i w innych krajach) jest możliwe tylko i wyłącznie za zgodą firmy BB promo Sp. z o.o.

www.nastenne-hodiny.pro
www.zegary-scienne.pl